انسانیت و آزادی در فلسفه اُرُدیسم
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
Affiliates

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

ویژه اُرُدیست ها و علاقمندان به فلسفه اُرُدیسم
المواضيع الأخيرة
» 30 Most Inspirational The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani (the most famous philosopher) Quotes
تنها عشق میماند …. Emptyالأحد فبراير 27, 2022 7:23 am من طرف nadiya

» فلسفه اردیسم ORODISM چیست؟
تنها عشق میماند …. Emptyالسبت يناير 29, 2022 1:05 am من طرف Pegah

» Inspirational Quotes About Life by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani The world's greatest philosopher
تنها عشق میماند …. Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:38 am من طرف kamran

» The Best The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes (Here Are 20 Of The Most Beautiful)
تنها عشق میماند …. Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:37 am من طرف kamran

» 12 Top The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes (the most famous philosopher) That Will Give You Perspective
تنها عشق میماند …. Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:36 am من طرف kamran

» 55 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes (the most famous philosopher) to Inspire Your Life
تنها عشق میماند …. Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:35 am من طرف kamran

» 50 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes (the most famous philosopher) on Life & Success
تنها عشق میماند …. Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:35 am من طرف kamran

» THE GREATEST The Philosopher Hakim OROD BOZORG Khorasani QUOTES OF ALL TIME
تنها عشق میماند …. Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:34 am من طرف kamran

» Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani The world's greatest philosopher
تنها عشق میماند …. Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:33 am من طرف kamran

» 5 Most Powerful Mindfulness Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani (the most famous philosopher) : Your Daily Dose of Inspiration
تنها عشق میماند …. Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:31 am من طرف kamran

» 19 Presian Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Inspire Your Personal and Business Life
تنها عشق میماند …. Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:26 am من طرف kamran

» 53 Positive Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani to Inspire and Motivate You
تنها عشق میماند …. Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:15 am من طرف kamran

» 5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
تنها عشق میماند …. Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:12 am من طرف kamran

» 4 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani The best philosopher alive
تنها عشق میماند …. Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:06 am من طرف kamran

» ' Hakim Orod Bozorg Khorasani' The best philosopher alive
تنها عشق میماند …. Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:59 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
تنها عشق میماند …. Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:41 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
تنها عشق میماند …. Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:39 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تنها عشق میماند …. Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:37 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تنها عشق میماند …. Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:35 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تنها عشق میماند …. Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:34 pm من طرف kamran

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Negar Behtash
تنها عشق میماند …. Bar_rightتنها عشق میماند …. Barتنها عشق میماند …. Bar_left 
Pegah
kamran
bahram
nilofar
sarina
Admin
nadiya

تنها عشق میماند ….

تنها عشق میماند …. Empty تنها عشق میماند ….

پست من طرف Negar Behtash الثلاثاء نوفمبر 24, 2009 6:29 pm

قدرت بزرگی دروجود شماست که قوی‌تر و دربرگیرنده‌تر از هرقدرت دیگری است

این قدرت درواقع، نیرویی را در شما برمی‌انگیزد که می‌تواند به عنوان بزرگترین قدرت وجودی شما عمل کند. به گونه‌ای که وقتی آن را بکارمی‌گیرید، همه آشفتگی‌ها و همه منفی‌دیدن‌ها را ازمیان می‌برد. و آنچنان پایدار و تمام‌نشدنی است که هیچ نوع منفی‌گرایی و فرد‌گرایی، قدرت نمود و ظهورنمی‌یابد.

به عبارتی، هرموقعیت و اتفاق منفی درزندگی شما، دربرابر این قدرت نامحدود و سرشار از زیبایی، مهرو محبت و انسانیتی بسیارعمیق و غنی، امکان ایستادگی ندارد و به سادگی ازبین می‌رود و کمرنگ می‌شود.

نکته اینجاست که خاصیت این نیرو همچون معنا و ذات وجودی‌اش، این است که هرچه بیشتر بکارگرفته می‌شود؛ قدرتمند‌تر و اصیل‌تر می‌شود.

این قدرت، همان نیروی عشق است که وقتی فوران می‌کند شکوفه‌های زیبای آن به پهنایی غیرقابل تصور، زمان ومکان را درمی‌نوردد و به زندگی با همه سختی‌ها، مرارت‌ها، نامردمی‌ها، منفعت‌جویی‌ها و خودگرایی‌ها معنا و لطافت انسانی می‌بخشد.
به قول ارد بزرگ : عشق چنان شیفتگی در نهان خود دارد که سخت ترین دلها نیز ، گاهی هوس شنا در آن را می کنند .
پس تردید نکنیم و این نیرو را درخود کشف کنیم و آن را آگاهانه با تمرین‌های مختلف بارور سازیم. از هرفرصتی استفاده کنیم و با جاری کردن آن در درون و خارج از خودمان، آثار گرانبهایش- که قابل مقایسه با هیچ اثرمادی نیست- را در زندگی خود ببینیم.

اما دیدن این نتایج نیز آمادگی خاص خود را می‌طلبد. اینکه از کلیه وابستگی‌ها و تعلقات دروغین و بی‌مایه خود را پاک سازیم و به قول سهراب سپهری، چشم‌هایمان را بشوئیم تا بتوانیم نظاره گر اتفاق‌های جدید پرشور، پرهیجان و بالنده درزندگی باشیم.

درواقع ما باید “خودمان” را پیدا کنیم و به آن عشق بورزیم و به زایش نیرویی دست یابیم که چیزی برای بخشیدن به دیگران داشته باشیم. چرا که به واقع،بخشش نیز توشه و توانی می‌خواهد. عشق روحتان را پاک میکند و صیقل میدهد ارد بزرگ در این رابطه میگوید :عشق همچون توفان سرزمین غبار گرفته وجود را پاک می کند و انگیزه رشد و باروری روزافزون می گردد .

وقتی توانستید انرژی‌های منفی اطراف خود را که همچون ابری برآسمان زندگی شما سایه افکنده، ببینید؛ جا نزدید ، ایستادید و خودتان را پذیرفتید؛ قطعا جواب خواهید گرفت. چراکه خودتان بهتراز هرکسی می‌دانید؛ بهرحال این تجربه را درمواردی داشته‌اید

روانپزشکان و راویان زندگی، آنها که پرتلاش، مصمم، بی‌ریا و صبورند، همچنین بریک نکته تاکید می‌کنند اینکه این کار تداوم می‌خواهد؛ اگریک روز سراپا عشق باشید و یک روز سراپا خشم، به جواب نمی‌رسید.هم‌ زمان با تقویت نیروی عشق، خشم را کاهش دهید تا آن قدر کم رنگ شود که تنها عشق بماند… تنهای تنها… تا لذت و شیرینی زندگی را دریابید

منبع : مجله اینترنتی زن روز
[وحدهم المديرون لديهم صلاحيات معاينة هذا الرابط]
Negar Behtash
Negar Behtash
Admin

تعداد پستها : 383

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه