انسانیت و آزادی در فلسفه اُرُدیسم
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
Affiliates

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

ویژه اُرُدیست ها و علاقمندان به فلسفه اُرُدیسم
المواضيع الأخيرة
» 30 Most Inspirational The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani (the most famous philosopher) Quotes
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالأحد فبراير 27, 2022 7:23 am من طرف nadiya

» فلسفه اردیسم ORODISM چیست؟
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالسبت يناير 29, 2022 1:05 am من طرف Pegah

» Inspirational Quotes About Life by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani The world's greatest philosopher
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:38 am من طرف kamran

» The Best The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes (Here Are 20 Of The Most Beautiful)
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:37 am من طرف kamran

» 12 Top The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes (the most famous philosopher) That Will Give You Perspective
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:36 am من طرف kamran

» 55 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes (the most famous philosopher) to Inspire Your Life
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:35 am من طرف kamran

» 50 The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani Quotes (the most famous philosopher) on Life & Success
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:35 am من طرف kamran

» THE GREATEST The Philosopher Hakim OROD BOZORG Khorasani QUOTES OF ALL TIME
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:34 am من طرف kamran

» Quotes by The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani The world's greatest philosopher
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:33 am من طرف kamran

» 5 Most Powerful Mindfulness Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani (the most famous philosopher) : Your Daily Dose of Inspiration
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:31 am من طرف kamran

» 19 Presian Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani That Will Inspire Your Personal and Business Life
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:26 am من طرف kamran

» 53 Positive Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani to Inspire and Motivate You
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:15 am من طرف kamran

» 5 Best Motivational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani To Overcome Life's Challenges
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:12 am من طرف kamran

» 4 Inspirational Quotes from The Philosopher Hakim Orod Bozorg Khorasani The best philosopher alive
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالجمعة يوليو 16, 2021 12:06 am من طرف kamran

» ' Hakim Orod Bozorg Khorasani' The best philosopher alive
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:59 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور لوکزامبورگ The philosophy of Orodism in Luxembourg
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:41 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور سنگاپور The philosophy of Orodism in Singapore
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:39 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:37 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:35 pm من طرف kamran

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Emptyالخميس يوليو 15, 2021 11:34 pm من طرف kamran

ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Negar Behtash
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Bar_rightجملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Barجملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Bar_left 
Pegah
جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Bar_rightجملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Barجملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Bar_left 
kamran
bahram
nilofar
sarina
Admin
nadiya

جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

+2
nilofar
bahram
6 مشترك

صفحه 10 از 12 الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  الصفحة التالية

جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Empty جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

پست من طرف bahram الأحد نوفمبر 22, 2009 7:40 pm

تذكير بمساهمة فاتح الموضوع :

برآزندگان شادی را از بوته آتشدان پر اشک ، بیرون خواهند کشید .فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

بهداشت همگانی ، زاییده آگاهی ، همراهی و نظم اجتماعی است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

انسانیت را باید گرامی داشت در غیر اینصورت به سیاهچاله خشونت و خرافات فرو می افتیم . فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

تنها پرچم انسانیت و آزادی را می بوسم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

پرهای خونین برآزندگان ، نما و نوای آزادی آیندگان است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

سرفراز، کسی است که ارتشی از دلها ، یاریش کنند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

فداکاری تنها زمانی زیباست که برای ستمدیدگان دردمند باشد نه اربابان قدرت. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

اشک یک ستمدیده، صدهزار گلوله را دفن می کند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

شهرت بدون شعور ، مایه دردسر است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

رسانه باید زبان مردم باشد نه آمری زورگو و ناشنوا . فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

دخترها را باید باور کرد ، توانایی آنها به هیچ وجه کمتر از پسرها نیست ، پدر و مادر با پشتیبانی از دختران سختکوش و پرتلاش خود ، می توانند از آنها چهره های پیروز و نامی در رشته های گوناگون پدید آورند . حکیم ارد بزرگ

قتل فلسفه ، تولد خرافات است. حکیم ارد بزرگ

رویای زندگی شرافتمندانه ، در بی تفاوتی مردم ترسو گم می شود. حکیم ارد بزرگ

عمر مردم ترسو ، شراب بزم هیولاهاست . حکیم ارد بزرگ

آنکه به خرد توانا شد ، ترس برایش بازی بیش نیست. حکیم ارد بزرگ

مردم بی پروا و دلیر ، زندگی در قفس ترس را تجربه نمی کنند . حکیم ارد بزرگ

مردم دلیر از خروش هیچ آذرخشی نمی هراسند .  حکیم ارد بزرگ

ترس مردم ، ابزار دست اهرمن است . حکیم ارد بزرگ

فردای روشن از پنجره تاریک ترس ، دیده نمی شود . حکیم ارد بزرگ

فریاد و غرش اهرمن از ، ترس مردم ، نیرو می گیرد . حکیم ارد بزرگ

بزرگترین ثروت یک ملت آزادی است . حکیم ارد بزرگ

کتاب سرخ ، پنجره ای است رو به سوی «آزادی و انسانیت» . حکیم ارد بزرگ

به یاد بیاوریم که انسانیم و انسانیت ، مهمترین چیزی است که از ما انتظار می رود. حکیم ارد بزرگ

آگاهی و شعور، در میزان انسانیت ما دیده می شود. حکیم ارد بزرگ

بزرگ زادگی ، تنها از آن کسانی است که انسانیت دارند. حکیم ارد بزرگ

یادآوری رفتارهای نیک و انسانیت ، همچون بوییدن گل های خوشبو، دل انگیز و فرح بخش است. حکیم ارد بزرگ

انسانیت به ما می گوید ، ارزش دیگران را پاس بداریم. حکیم ارد بزرگ

انسانیت که باشد ، سوء استفاده از دیگران گم می شود. حکیم ارد بزرگ

انسانیت ، صدقه ما به دیگران نیست، انسانیت نشان دهنده ارزش گوهر وجود ماست. حکیم ارد بزرگ

انسانیت ستودنیست ، از منش مهربان درون خویش، آزرده مباش. حکیم ارد بزرگ

بهترین هدیه پدر و مادر به فرزند ، آموزش ادب و انسانیت است. حکیم ارد بزرگ

پدران و مادران فرهیخته ، انسانیت درون خویش را در فرزندشان جاری می سازند. حکیم ارد بزرگ

تنها راه رسیدن به زندگی شرافتمندانه ، پاسداشت آبروی دیگران و انسانیت است. حکیم ارد بزرگ

در پس رفتارهای انسانی ، گلستانی از مهر و آگاهی ماوا دارد. حکیم ارد بزرگ

انسانیت را باید گرامی داشت ، در غیر اینصورت پستی ، خشونت و خرافات ریشه می گیرد. حکیم ارد بزرگ

از آدمیانی که انسانیت درون خویش را فراموش ساخته اند، بهراسید و بگریزید. حکیم ارد بزرگ

کسی که در او انسانیت نیست ، به آسانی زندگی دیگران را نابود می سازد. حکیم ارد بزرگ

فرزانگی بدون انسانیت ، لافی بیش نیست. حکیم ارد بزرگ

کسی که در او انسانیت موج می زند ، درباره دیگران به سادگی و تندی قضاوت نمی کند . حکیم ارد بزرگ

کسانی که انسانیت را به زیر پا نهاده اند، بی شک در آغوش پستی و رذالت ، فرو افتاده اند. حکیم ارد بزرگ

هیچ آرمانی ، نباید انسانیت درون ما را نابود سازد. حکیم ارد بزرگ

چه فرقی است میان کویر سوزان و برهوت و سرزمین هایی که انسانیت در آنها مرده است. حکیم ارد بزرگ

فلسفه چیست ؟ راه رسیدن به آزادی و انسانیت است. حکیم ارد بزرگ

بزرگترین فیلسوفان جهان ، همواره از مهر و انسانیت سخن گفته و می گویند. حکیم ارد بزرگ

سخنان فلاسفه بزرگ جهان پیچیده نیست ، شیره اندیشه همه آن ها می شود : مهربانی ، آزادگی و انسانیت. حکیم ارد بزرگ

دانشمندان بی سواد بسیاری دیده ام، همانهایی که از انسانیت بویی نبرده اند. حکیم ارد بزرگ

یک ارزن انسانیت ، بسیار با ارزشتر از بزرگترین فیلسوف جهان بودن است. حکیم ارد بزرگ

بی سواد و یا باسواد ، هر چه هستی ... انسان باش
 بی پول و یا دارا ، هر چه هستی ... انسان باش
 کارگر ساده و یا دیوانسالار ، هر چه هستی ... انسان باش
 انسان باش و بمان ... که جهان میزبان و شاد از وجود توست. حکیم ارد بزرگ

[وحدهم المديرون لديهم صلاحيات معاينة هذا الرابط]

حکیم ارد بزرگ کیست, ارد بزرگ کیست, orod the ... بزرگ اندیشمند , بزرگترین فیلسوف معاصر آقای ارد بزرگ , حکیم ارد بزرگ کیست؟(فیلسوف ایرانی), فلسفه حکیم ارد بزرگ , سن حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ یا شیطان بزرگ , حکیم ارد بزرگ ویکی پدیا ,  کتاب سرخ حکیم ارد بزرگ , سخنان حکیم ارد بزرگ  ارد بزرگ و جمهوری اسلامی , آقای مجتبی شرکا ,شرکاء مجتبي . بزرگ شيروان , orod the great , hakim orod bozorg , orodism , orodist , مکتب فلسفی اردیسم , ارد بزرگ یا شیطان بزرگ , ارد بزرگ , حکیم ارد بزرگ , زندگینامه ارد بزرگ , بیوگرافی حکیم ارد بزرگ , اردبزرگ , سخنانی از بزرگان اهل معرفت , زندگی نامه حکیم ارد بزرگ , فیلسوف ارد بزرگ کیست  , بیوگرافی ارد بزرگ , حکیم ارد بزرگ کیست , حکیم ارد بزرگ , سخنان فیلسوفانه , جملات اردبزرگ , عکس نوشته‌فلسفی‌زیبا , orod کیبود , عکس نوشته منش , أرد بزرك , اُرد بزرگ , حکیم ارد بزرگ بیوگرافی , حکیم ارد بزرگ کی بود؟ , ارد بزگ کی بوده است , زندگینامه حکیم ارد بزرگ , عکسهای حکیم ارد بزرگ , جملات ناب درمورد روزگار , جملات زیبا از کتب بهمن بیگی , متني ازکتاب سرخ ارد بزرگ , فلسفه اردیسم , فیلسوفان زنده جهان , بزرگترین فیلسوف جهان , عکس ارد بزرگ , بزرگترین فیلسوف جهان کیست , بزرگترین فیلسوفان جهان , انسان باش , فیلسوفان عصر حاضر , عکس و نوشته حکیمان دنیا , فیلسوف آلمانی قرن چهاردهم , سخنان فیلسوف حکیم ارد بزرگ در شبکه مجازی توییتر ، ارود بزرگ ,آراد بزرگ , اراد بزرگ , اورد بزرگ , اورد بزرگ کیست , ارود حکیم , حکیمآردبزرگ , اورود بزرگ , بزرگترین عالم جهان , انشا درمورد دیوار , انشا با موضوع دیوار , انشا دیوار , آدرس موسسه دیوار مهربانی درتهران , انشا درباره دیوار مهربانی , ادرس دیوارهای مهربانی , انشا برای دیوار مهربانی , تبريز هم داراي ديوار مهرباني شد , دیوار , انشا دیوار مهربانی , دیوار مهربانی تهران , ادرس دیوارمهربانی درتهران , محل دیوار مهربانی در تهران , دیوارمهربانی درتهران , آدرس دیوار مهربانی تهران , انشا درباره خود را دیوار کلاس فرض کن و ۲۰خط بنویس , انشاء درمورد دیوار , انشاالله در مورد دیوار مهریانی , انشا در مورد دیوار مدرسه , انشایی درمورددیوارشب , انشایی با موضوع دیوارمهربانی , فیلسوف وحکیم ایرانی درجدول , دیوار مهربانی در تهران , شهرضا , ديوار مهربانی دربابل  , دیوادمهربانی کجای اصعهان است , ادرس مکان های دیوار مهربانی در تهران , دیوار مهربانی انشا  , دیوارمهربانی شاهین شهر , انشادرباره دیوارمهربانی درمدرسه  , آدرس دیوار مهربانی در کرمان , انشا در مورد دیوار , یک انشا در مورد دیوار , انشا درباره دیوار  , آدرس دیوارمهربانی میدان انقلاب , محلهای دیوارهای مهربانی در تهران , شهر الیگودرز , دیوار نیشابور یخچال , انشا درباره ی دیوار مهربانی , دیوار مهربانی در کرمانشاه , نذر مھربانى  , مکان دیوار مهربانی در تهران , موضوع انشاء دیوار مهربانی , انشا درمورد دیوار مهربانی ,فيلسوف ايراني, حکيم ارد بزرگ , ostad orod bozorg , استاد ارد بزرگ , filsof. حکيم ارد بزرگ . عکس بزرگترين فيلسوف ايراني . زرگترین فیلسوف معاصر جهان , زیباترین جملات ارد بزرگ, سخنان بزرگان برای استوری , کانال تلگرام جملات نیچه و فروید , مجتبی شرکاء , جملات ارزشمند از بزرگان درتلگرام , بهترین کانال فیلسوفی , استوری ارد بزرگ
bahram
bahram

تعداد پستها : 217

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Empty رد: جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

پست من طرف nilofar الأربعاء أبريل 21, 2010 3:51 am

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد ارزش همراهی زنان در انقلابات روزگار می گوید :
رستاخیزهای اجتماعی بدون همراهی زنان شجاع غیر ممکن است چرا که زن پرچمدار وارستگی ، پاکی و از خودگذشتگی ست .
nilofar
nilofar

تعداد پستها : 169

جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی - صفحة 10 Empty رد: جملات زیبا و حکیمانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد گذرایی شادی و غم می گوید :
چه بسیار اشکهایی که نوید شادی اند و چه فراوان خنده هایی که لبالب از غم و اندوه ...
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد خواست درونی انسانها می گوید :
خوی آدمی همواره بدنبال دگرگونی و هدفمندی است .
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد ارزش اطلاع رسانی درست می گوید :
با روشنگری می توان جلوی بسیاری از آشوب های بی مورد را گرفت .
nilofar
nilofar

پست من طرف nilofar الأربعاء أبريل 21, 2010 3:52 am

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد حفظ غرور و شان انسان می گوید :
بزرگترین کجرویها را زمانی انجام می دهیم که فکر می کنیم دیگر چیزی برای از دست دادن نداریم !
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد نقش مهم حمایت از برگزیدگان می گوید :
در پشت هر سرفرازی بزرگی ، نگاه و سخن مهر آمیز و دلگرم کننده ی نهفته است .
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد ارزش سفر و تجربه های طی آن برای رسیدن به اهداف انسان می گوید :
سفر ، نای روان است برای اندیشه و آرمان بزرگ فردا .
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد دوری جستن از اخبار بی ارزش و بعضا دروغ می گوید :
روان خود را با خبرها و داده های نادرست به بند نکشیم .
nilofar
nilofar

پست من طرف nilofar الأربعاء أبريل 21, 2010 3:55 am

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد نقش مخرب تزلزل درونی و عدم خودباوری می گوید :
زمانی که نیروهای درون خویش را انکار کنیم نگرانی در درونمان لانه می کند .
nilofar
nilofar

پست من طرف nilofar الأربعاء أبريل 21, 2010 3:55 am

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد ارزش کار و نقشی که در پیشیگیری از مفاسد اخلاقی دارد می گوید :
در جامعه ایی که هدفمندی و تلاش وجود دارد ، کار و کوشش ارزش دارد و فرمانروایان زمینه پویش را فراهم می آورند ناراستی هایی همانند دوستی نابهنجار دختر و پسر گل نمی کند .
nilofar
nilofar

پست من طرف nilofar الأربعاء أبريل 21, 2010 3:56 am

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد همراهی همسران در مجالس و بزم های گوناگون با یکدیگر می گوید :
آفتاب زندگی مرد و زنی که بدون هم به میهمانی می روند بسیار کم فروغ است .
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد ارزش خردورزی و تعقل در برابر دشمنان می گوید :
بزرگترین ابزار دفاع در برابر دشمنان ، خرد و اندیشه است .
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد قدرت و توانی که در سوز دل مظلومین است می گوید :
شراره های آتش دل تا به آسمانها کشیده می شود هر چند در پرگار نگاه چشم نگنجد .
nilofar
nilofar

پست من طرف nilofar الأربعاء أبريل 21, 2010 3:57 am

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد تعقیب اخبار گوناگون و اعتیاد به آن می گوید :
وابستگی زیاد به دانستن اخبار و رویدادهای پرآکنده جهان ، پس رفت ما را به ارمغان می آورد .
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد سرگشتگی و حیرانی فرد گمشده در اخبار و رسانه می گوید :
کسی که اندیشه اش بازیچه اخبار و رویدادهای گوناگون است هیچ گاه به آرمان و هدف زندگی خویش نمی رسد .
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد وظیفه فرمانروایان در حفظ زمین و منافع یک کشور می گوید :
نگهبانی از داشته های یک کشور برای فرمانروا یک قانون است و انجام آن خودستایی ندارد .
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد ریشه سرگردانی بخشی از جوانان می گوید :
دارایی زیاد برای یک جوان می تواند ابزار سرگردانی باشد .
nilofar
nilofar

پست من طرف nilofar الأربعاء أبريل 21, 2010 3:58 am

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد هوشیاری نسبت به رفتار ناگهانی و عجیب دیگران در نوازش و دوستی بیش از حد می گوید :
نوازش و دلربایی زیاد ، پیشاپیش بستر مرگ را فراهم کند !.
nilofar
nilofar

پست من طرف nilofar الأربعاء أبريل 21, 2010 3:58 am

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد ارزش کارآفرینها و ایجاد کنندگان شغل برای مردم می گوید :
کارآفرین ، زندگی آفرین است پس آفرینی جاودانه بر او .
nilofar
nilofar

پست من طرف nilofar الأربعاء أبريل 21, 2010 3:59 am

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد لزوم ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان می گوید :
فرمانروایان برای رشد و بهروزی جوانان رودخانه های هدفمند کار فرام آورند ، تا توان آنها به شوره زار و مرداب نرسد .
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد نزدیکی و همنشینی با آدم های نادان می گوید :
نزدیکی به آدمهای بی خردی که همیشه در زندگیشان اشتباه می کنند تاوانی دهشتناک دارد و اگر این رویداد رخ داد سرد و سخت باشید همچون کوه ، که مار به دور گردنتان چنبره زده است .
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد امید می گوید :
هیچگاه امید کسی را نا امید نکن، شاید امید تنها دارایی او باشد .
nilofar
nilofar

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد اهمیت آرزو و خواست جوانان می گوید :
آرزوهای جوانان را خوار و کوچک مپندارید که سرآغاز کوهستانی آسمان خراش و یا دره ایی گود و ناپیداست .
nilofar
nilofar

پست من طرف nilofar الأربعاء أبريل 21, 2010 4:00 am

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد اخلاق و سیرت فرهیختگان و ابرانسانها می گوید :
مردان و زنان کهن برآیند خوی و منش مردمان سرزمین خویش اند .
nilofar
nilofar

پست من طرف nilofar الأربعاء أبريل 21, 2010 4:00 am

ارد بزرگ (Orod Bozorg) در مورد آنهایی که خصلت حیله گری و فریبکاری دارند می گوید :
رسواترین آدمها ، فریبکارانند .
nilofar
nilofar

صفحه 10 از 12 الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة